top of page

Transfer Şartları

 -  İşbu koşul ve şartlar, zaman zaman değişikliğe uğramaları muhtemel olmakla beraber, doğrudan veya dolaylı olarak (dağıtımcılar aracılığıyla) internet üzerinden, e-posta veya telefonla sunulan bütün hizmetlerimizi kapsamaktadır. İnternet sitemize girmek, sitemizde dolaşmak ve sitemizi kullanmak ve/veya bir rezervasyon yapmak suretiyle aşağıdaki koşul ve şartları (gizlilik sözleşmesi dahil) okumuş, anlamış ve kabul etmiş olduğunuzu teslim ve teyit etmektesiniz.

-  www.adariatransfer.com internet sitesindeki bütün fiyatlar, internet sitemizde veya teyit amaçlı e-postada aksi belirtilmediği sürece, KDV ve diğer bütün vergileri (söz konusu vergilerde yapılacak değişikliklere tabi olmak suretiyle) içerir halde görüntülenmektedir.

-  www.adariatransfer.com yüksek etik standartlar uygular ve gizliliğinize saygılıdır. İlgili yetki sınırında kanun gereği yapılan ifşaat ve adınız, e-posta adresiniz ve rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için gerekli olan kredi kartı bilgilerinizi rızanız olmadan üçüncü şahıslara açıklamayız.  Ancak kişisel bilgilerinizi (Avrupa Birliği dahili ve haricindeki) iştirak (grup) şirketlerimize, çalışanlarımıza ve iştirak (grup) şirketlerimizin çalışanlarına, iznimize tabi olmak suretiyle bu bilgilere erişim sağlayan ve hizmetimizi gerçekleştirmek için bu bilgileri bilmesi veya bu bilgilere erişebilmesi gereken (müşteri hizmetleri ve iç (denetim/uyumluluk) soruşturma dahil) itibarlı aracılarımız ve temsilcilerimize sizin yararınız doğrultusunda ifşa etme hakkımızı saklı tutuyoruz. Ayrıntılı bilgi için gizlilik politikamıza göz atınız.

 -  Hizmetlerimizle ilgili sorumluluklarımızı tam olarak yerine getiremememiz durumunda tarafınızın karşılaştığı, karşıladığı veya maruz kaldığı doğrudan zararlardan, teyit için gönderilen e-posta iletisinde işaret edildiği üzere (ister bir, ister bağlantılı bir dizi olay olsun) rezervasyon toplam tutarınıza eşit bir toplam tutarın tazmininden sorumlu olacağız.

-  Şikayetlerin ve geri ödeme taleplerinin
info@adariatransfer.com adresine transfer tarihinden 14 gün sonrasına kadar email yolu ile iletilmesi gerekir.

 -  Transferlerinizin sorunsuz gerçekleşebilmesi için, en az 12 saat öncesinde bildirilmesi ve yazılı konfirmasyon mailinin alınması gerekmektedir , aksi durumlarda telefon ile teyidi isteyebilirisiniz.


 -  Rezervasyonunuzun gerçekleşmesine 24 saat zaman kalana kadar, rezervasyonunuzu sistem üzerinden değiştirebilir ya da iptal edebilirsiniz. 24 saatten daha az kalan rezervasyonlarınızın iptali ve değişikliği için operasyon departmanımıza email ya da telefon ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

 -  Transferin gerçekleşmesine 2 saat kalana kadar yapılan iptaller için herhangi bir ceza  uygulaması yoktur, 2 saatten az kala iptal edilen rezervasyonun tutarının %30’si ceza olarak  uygulanır.

 -  Tüm www.adariatransfer.com araçları zorunlu kaza ve koltuk sigortasına sahiptir.

 - Transfer başlangıcında ve bitişinde bagajların tam ve eksiksiz araçlara yüklenmesi ve araçtan teslim alınması müşteri sorumluluğundadır.

 -  Gidilecek veya buluşulacak yerin rezervasyon sırasında tam ve eksiksiz bildirilmesi sorumluluğu müşteriye aittir.

 -  Karşılamada veya alınış saatinde sorun yaşanmaması için rezervasyon sırasında telefon numarasının tam ve eksiksiz bildirilmesi müşterinin sorumluluğundadır, aksi takdirde karşılaşılacak sorunlardan www.adariatransfer.com sorumlu tutulamaz.

 -  www.adariatransfer.com alkol yada uyuşturucu etkisindeki veya şoför ve araç güvenliğini tehlikeye atan yolcuları taşımama hakkına sahiptir.

bottom of page